Pragniemy, abyście Państwo mogli odprężyć się, wypocząć i zapomnieć na chwilę o tempie dnia codziennego podczas wypoczynku w Bieszczadach. Wierzymy, że dzięki nam to się uda. Nasz hotel w Polańczyku nad Soliną sprosta Państwa wymaganiom i oczekiwaniom w trakcie długiego urlopu w Bieszczadach. Wczasy nad Soliną w Uzdrowisku Polańczyk noclegi w Polańczyku z wyżywieniem , pozostaną na długo w Państwa wspomnieniach.

Hotel Solina – w Bieszczady przyjeżdża się tylko raz – później się tylko tu powraca.

Wczasy Polańczyk –  ALKMENA  proponuje  :

komfortowe noclegi z wyżywieniem w Bieszczadach, (pokoje z łazienką-ręczniki, mydło w płynie, żel do kąpieli, suszarka, mini lodówka , TV, WiFi ,)

bezpłatny dostęp do wody mineralizowanej – dystrybutor wody (samoobsługa-część noclegowa – I,II-piętro), w temperaturze: pokojowej, zimnej poniżej 10 stopni C, przegotowanej 86 – 100 stopni C.,

bar – czynny w godzinach 8.00 – 20.00

świetną domową kuchnię, wyżywienie BB (śniadanie – bufet szwedzki 8.00 – 9.30)

w części noclegowej I,II piętro – bezpłatną Herbatę i Kawę z dystrybutora wody (samoobsługa) – spożycie w pokojach,

– sprzątanie pokoi + wymiana ręczników co 4-doba hotelowa , wymiana pościeli na życzenie Gościa – nie częściej niż co 8-noclegi ,

– profesjonalną obsługę ,

wypożyczenie kijków Nordic Walking bez opłaty – wielokrotnie, w ramach dostępności,

Parking niestrzeżony dla pojazdów osobowych do 3.5T, monitorowany kamerami – bezpłatny ( 1 x parking dla pokoju , max. 2 x parking dla Domu Całorocznego) .

Obiekt posiada monitoring zewnętrzny i wewnętrzny wraz z systemami alarmowymi.

Noclegi w Polańczyku nad Soliną

Dołożymy wszelkich starań , aby Państwa wczasy w Polańczyku z wyżywieniem były wspominane z uśmiechem, dumą i sentymentem.

Hotel nad Soliną-Polańczyk, ul. Spokojna 36 – położony jest 300 metrów od plaży gminnej i ośrodka sportów wodnych z wypożyczalnią sprzętu.

Miejscowość Solina – gdzie znajduje się Zapora – Tama na jeziorze solińskim , oddalona jest od naszego Hotelu w Polańczyku szlakiem pieszym – 6 km.

Jezioro Solińskie to także raj dla wędkarzy, którzy w jego wodach mogą natknąć się m.in. na klenie, leszcze, karpie, okonie, sumy , sandacze i szczupaki.

Z Polańczyka wybiega również kilka szlaków rowerowych i spacerowych, a dla bardziej wytrawnych piechurów.

Polańczyk może być świetną bazą wypadową dla wypraw na bieszczadzkie połoniny.

Sam Pensjonat w Polańczyku – ALKMENA to nie wszystko, proponujemy również noclegi w Polańczyku w naszym Domku Całorocznym.

Dom Całoroczny 4 – 8 osób  Noclegi w Polańczyku – Apartament nad Soliną

 ALKMENA – 22 miejsca noclegowe  !!!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą -Pensjonat nad Soliną-Wczasy w Bieszczadach-Hotele Solina.

Zakochani z zewnątrz

Wioletta i Roman Staniewscy.