Pensjonat Polańczyk - Noclegi nad Soliną 

  ALKMENA ** - Pensjonat Polańczyk

  Komfortowe noclegi z wyżywieniem w Bieszczadach

  ALKMENA ** – Pensjonat Polańczyk Hotel Bieszczady Wczasy Solina Noclegi nad Soliną , jest nowym obiektem. Hotel w Bieszczadach – otwarcie nastąpiło w lipcu 2011 r. , do obecnego czasu wygląda jak obiekt nowo otwarty. Choć nie jesteśmy rdzennymi mieszkańcami Bieszczad, to od naszej pierwszej wizyty tutaj, miłość do tego terenu trwa nadal. To właśnie w Polańczyku gm. Solina postanowiliśmy przyjmować Gości. Za cel wzięliśmy sobie to, by każdy kto nas odwiedzi czuł to samo, co my kiedyś – pasję. Jest to miejsce, w którym czas biegnie wolniej, a my zwalniamy razem z nim. Jesteśmy oddani tej ziemi, dlatego nasz Pensjonat nazwaliśmy imieniem jednej z kobiet Zeusa – Alkmeny. Jest ona uosobieniem wierności i lojalności. Mamy nadzieję, że będzie to dla nas dobrą wróżbą. Dzięki naszej pracy raz przybyli Goście będą wracać regularnie. Nasz Pensjonat nad Soliną – ALKMENA ** – zapewnia komfortowe noclegi w Polańczyku z wyżywieniem. Obiekt hotelowy w Bieszczadach – jest  KATEGORYZOWANYM Pensjonatem w Polańczyku.

  Take advantage of our

  seasonal specials.

  Pokoje i apartamenty

  Pokój nr 1

  3-(4) osobowy
  128 PLN - 220 PLN (osoba)
  VIEW DETAILS

  Pokój nr 2

  2-osobowy
  176 PLN  - 220 PLN (osoba)
  VIEW DETAILS

  Pokój nr 3

  3-(4) osobowy
  128 PLN - 220 PLN (osoba)
  VIEW DETAILS

  Bieszczady...

  Bieszczady to jeden z wciąż dzikich i najmniej zagospodarowanych zakątków Polski. Ich położenie i bieg historii zadecydowały, że są niepowtarzalne niemal pod każdym względem, a ich dzika natura sprawiają, że „gdy ktoś raz przyjechał w Bieszczady już zawsze będzie chciał tu wracać”.

  Zdecydowanie największą atrakcją regionu są górskie szlaki, widokowe szczyty i połoniny poprzecinane malowniczymi dolinami,  które w całości tworzą urzekający krajobraz o każdej porze roku. Wyjątkowa przyroda zachwyca, onieśmiela i przyciąga zwolenników górskich spacerów, a różnorodny stopień trudności sprawia, że góry te dostępne są dla każdego.

  więcej…

  oferty specjalne

  rates and promos

  Suspendisse dignissim nulla tempor faucibus. Vivamus luctuseg. Etiam euismod nunc lorem, vestibulum facilisis qu condime. Pellentesque porta congue augue.

  Deluxe Room

  Terrace with pol included

  Rooftop Pool

  Spa treatments for a day

  Opinie klientów